Ikona Facebook

Przemysław Witkowski pisze pod pseudonimem artystycznym T.L. Anselmo.  

Przemek, rocznik 1979, jest absolwentem Wydziału Teologii, kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przez ponad piętnaście lat był wokalistą w heavy metalowych grupach: Hedfirst i The Supergroup.  W sumie wydał pięć profesjonalnych płyt, z których część można nabyć w sklepach muzycznych na całym świecie.  Jest jedną z nielicznych osób, która miała możliwość wykonania na żywo utworu „Roots Bloody Roots” z legendarnym wokalistą grupy Sepultura, Maxem Cavalerą, podczas koncertu w Warszawie.

W młodości przez pięć lat był członkiem redakcji magazynu Aktivist. Od dawna jest związany z branżą przemysłu spotkań. Pełnił funkcję Dyrektora Kreatywnego i Zarządzającego w topowych agencjach eventowych. Obecnie jako współwłaściciel firmy Focus Event jest odpowiedzialny za strategię, komunikację oraz koncepty kreatywne realizowanych wydarzeń.

Autor o książce:

„Jutro znów będzie wczoraj” to mój debiut literacki. Pomysł na powieść powstał, kiedy miałem piętnaście lat. Kolejne kilkanaście zajęło mi podjęcie decyzji o napisaniu książki. W ostatnich trzech było już z górki. Po prostu pisałem, kiedy miałem odrobinę wolnego czasu. Tekst powstawał i w kraju i zagranicą. Chwytałem momenty i przelewałem myśli na wirtualny papier. Czasem po parę zdań, czasem po parę stron. Patrzyłem jak dawno wymyślony koncept się zmienia, wzbogaca o nowe wątki, ewoluuje. Zamysł jednak do końca pozostał ten sam. W tej historii nic nie jest takim, jakim mogłoby się pozornie wydawać.

Książkę można kupić m.in. w księgarni PWN. 

Obecnie trwają prace nad drugim tytułem „Ciemność wywrócona na drugą stronę” - historii na wskroś odległej i zupełnie inaczej opowiedzianej niż ta w debiucie.

 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2022 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399