Ikona Facebook

Marius Melanż

Urodził się w bujnym roku 1975, w którym przyszły na świat setki tysięcy innych dzieci w kraju i na świecie. Szczególną uwagę warto zwrócić na fakt, że na tydzień przed urodzinami autora i innych dzieci z kraju i ze świata dokonano oblotu czeskiego samolotu akrobacyjnego Zlin Z-50.

Trzy dni później po raz pierwszy zdobyto szczyt Broad Peak Środkowy o wysokości 8011 m, wznoszący się w pobliżu K2. Pierwszego wejścia dokonali polscy wspinacze w czasie wyprawy Klubu Wysokogórskiego z Wrocławia. Zespół pięciu alpinistów szczęśliwie dotarł na szczyt. Wróciło tylko dwóch.

Po jakimś czasie od urodzin, autora oddano do przedszkola, potem zapisano go do podstawówki, następnie znalazł się w liceum i w końcu na uniwersytecie – jednym , a potem drugim. W międzyczasie autor się ożenił, potem go porzucono, więc zgodził się na rozwód i wyjechał z kraju. Posiedział trochę w Wielkiej Brytanii, która jest stosunkowo mała, po czym wyjechał do Australii, która jest nieco większa. Autor ponownie się ożenił i w małżeństwie jest szczęśliwy. Autorowi żyje się dobrze, chociaż zawsze mogłoby być lepiej."

Zachęcamy do lektury książki "PUNKFICTION" - książkę można kupić m.in. w księgarni PWN.

 

 

 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2022 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399