Ikona Facebook
Strona główna > Wydawnictwo Naukowe PWN właścicielem serwisu Rozpisani.pl

Wydawnictwo Naukowe PWN właścicielem serwisu Rozpisani.pl
23.03.2015

Szanowni Państwo

z przyjemnością informujemy, że dążąc do podniesienia jakości świadczonych usług i rozwoju oferty wydawniczo-dystrybucyjnej dla niezależnych Autorów, GRUPA PWN przenosi serwis Rozpisani.pl ze spółki OSDW Azymut do Wydawnictwa Naukowego PWN SA. W związku z tym Autorów, którzy podpisali z serwisem Umowę szerokiej dystrybucji książki drukowanej i chcą ją kontynuować na dotychczasowych zasadach, poprosimy w najbliższych dniach o podpisanie cesji do tej umowy. Z kolei przy logowaniu do portalu Rozpisani.pl zostaną Państwo poproszeni o zgodę na przeniesienie praw i przekazanie obowiązków wynikających z umów zawartych z OSDW Azymut w ramach Rozpisani.pl na Wydawnictwo Naukowe PWN. Pragniemy podkreślić, że zmiany te mają charakter wyłącznie formalny - nie zmieniają warunków dotychczasowej współpracy.

Ponadto korzystając z okazji pragniemy zasygnalizować, że w niedalekiej przyszłości zaproponujemy Państwu nowe możliwości i rozwiązania dotyczące sprzedaży i promocji książki. O wszystkich nowych rozwiązaniach będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy też do śledzenia  aktualności w serwisie Rozpisani.pl oraz na profilu facebook.com/rozpisani.

                                                                                                                

                                                                                                                   Z serdecznymi pozdrowieniami

                                                                                                                               Zespół Rozpisani.pl

 

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399