Ikona Facebook
Strona główna > Autor bestsellera „Emerytura nie jest Ci potrzebna” napisał poradnik dla inwestorów

Autor bestsellera „Emerytura nie jest Ci potrzebna” napisał poradnik dla inwestorów
18.12.2014

„Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie” – to nowa książka Jacka Borowiaka, autora bestsellerowego poradnika  „Emerytura nie jest Ci potrzebna”.

W książ

ce Borowiak krok po kroku pokazuje jak stworzyć własny system transakcyjny do inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy akcyjnych i pieniężnych. Przedstawia zasady budowania, testowania, analizowania, które można wykorzystać także do tworzenia systemów inwestycyjnych dla innych instrumentów finansowych, np. akcji, kontraktów na akcje, indeksy, surowce, towary itp. Wszystko ilustruje przykładami. Książka pomaga także określić kiedy jest dobry moment, by inwestycję rozpocząć, a kiedy by zakończyć. Autor pomaga inwestorom zapanować nad emocjami i stać się skuteczniejszymi. Dzieli się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami o tym, jak zarabiać na giełdzie. Dodatkowo zainteresowani mogą ściągnąć materiały z kolejnymi etapami tworzenia, testów i analizy opisanego systemu ze strony internetowej lotdocelu.pl.

Dr inż. Jacek Borowiak od 1997 roku jest nauczycielem akademickim i uczy m.in. przedmiotu finanse osobiste. Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych, inwestycyjnych w Polsce i poza jej granicami, ale przede wszystkim od kilkunastu lat jest aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości i papierów wartościowych.

Jego pierwsza książka "Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową" sprzedała się już w blisko 10 tys. egzemplarzy. Jest to pierwsza książka self-publishera, która latem br. była numerem jeden TOP 7 Dni OSDW Azymut. Wyprzedziła m.in. „Wyspę na prerii” Wojciecha Cejrowskiego, czy  nową książkę Paulo Coelho.

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399