Ikona Facebook
Strona główna > Kevin Aiston dołączył do Rozpisanych

Kevin Aiston dołączył do Rozpisanych
06.11.2014

Kevin Aiston debiutuje jako autor i wydawca w projekcie Rozpisani.pl (Grupa PWN). Jego nowa książka kulinarna  „Kevin Sam w Kuchni - Nie Tylko Fish & Chips” jest już dostępna w przedsprzedaży w Empik.com.

Zaraz, zaraz…

Hola, hola! Kevin? Ten nasz strażak? Ten nasz Angol, nasz import z Wielkiej Brytanii pisze, momencik, bo przez gardło nie chce mi przejść… książkę kucharską?! Co ty bredzisz? Przecież Anglia nie ma żadnej przyzwoitej kuchni. O czym on będzie pisał? Mam wielką nadzieję, iż będzie dłuższa niż strona z jedynym znanym Polakom angielskim przepisem, mianowicie fish and chips. Tak reaguje każdy, kiedy się dowiaduje, o tej książce. Polacy! Błąd, i to jeszcze jaki! Ci, którzy tak myślą i żartują z angielskiej kuchni, tak naprawdę nigdy jej nie spróbowali. W dodatku Kevin ma nie tylko sporą wiedzę o angielskiej kuchni, ale o gotowaniu w ogóle. Całość pysznie doprawiona niezwykłymi historiami z życia autora.

Kevin Aiston – lubiany prezenter telewizyjny i radiowy, artysta kabaretowy, znany z rozbawiania Polaków w talk-show „Europa da się lubić", nadawanego przez lata w TVP2. Laureat Telekamery 2004 w kategorii Rozrywka. Dyplomowany Zastępca Szefa Kuchni. Współautor kilku książek kucharskich. Prowadzi pokazy kulinarne, aktywnie propagując polską i angielską kuchnię na całym świecie.

RECENZJE KSIĄŻKI:

Robert Makłowicz

"Kevin nie jest sam w brytyjskiej kuchni. Wchodzę ochoczo do niej i ja, jest bowiem zdecydowanie lepsza, niż powszechne o niej mniemanie. Zatem kuchnia dobra, a książka o niej jeszcze lepsza. Brawo Kevinie!"

Adam Gessler

"W dzisiejszym zglobalizowanym świecie podział na kuchnie narodowe jest sztuczny. Nie mówmy kuchnia francuska, angielska, polska, hiszpańska, włoska itd. Kuchnia jest dobra, albo zła.. Podobnie z książkami kulinarnymi. Są mierne albo fascynujące. Ta Kevina jest fascynująca".

Chef Jean Bos - Akademia Molekularna, Euro Toques Polska

“Wierzcie moim słowom, Kevin udowodnił tą książką, że Anglicy mają świetną kuchnię. Jest po prostu, podobnie jak polska kuchnia, bardzo niedoceniana, ale gwarantuję Wam, że po lekturze “Kevin Sam w Kuchni” zmienicie zdania!”

Paweł Loroch - Dziennikarz kulinarny

“Kevin, nareszcie! Od lat czekałem, aż podzielisz się z nami swoją szczerą miłością do dobrej kuchni. Najgoręcej polecam!”

Steffen Möller - Aktor, satyryk, Niemiec.

"Myślałem, ze znam Kevina naprawdę dobrze, zwłaszcza jego dowcipy o Niemcach, a tu się okazuje, ze potrafi nie tylko gotować, ale nawet napisać książkę o angielskiej kuchni, to nie lada sztuka!"

Fragment książki do pobrania TUTAJ!

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399