Ikona Facebook
Strona główna > Warsztaty twórczego pisania

Warsztaty twórczego pisania
07.04.2021

Pisanie książek, niezależnie od ich tematyki czy gatunku, może być prawdziwą przygodą, przyjemnością i doskonałą formą ekspresji. Można to traktować jako dorywcze zajęcie, rozrywkę i hobby lub próbować swoich sił na szerszą skalę, łącząc pasję z działalnością profesjonalną.

Bez względu to, jakie są nasze pisarskie motywacje i cele, zawsze warto się twórczo rozwijać i warto robić to dobrze. Wena i lekkie pióro to mocne podstawy, ale sam talent nie wystarczy – ważny jest solidny warsztat.

Drodzy ROZPISANI, polecamy Waszej uwadze warsztaty pisarskie organizowane przez Maszynę do Pisania. Maszyna do Pisania ma w swojej ofercie kursy dla początkujących i zaawansowanych. Chętni mogą uczestniczyć w warsztatach prozatorskich, dramatopisarskich, reportażowych i dziennikarskich. Dostępne są kursy wielotygodniowe, jak i jednodniowe, grupowe i indywidualne, stacjonarne i online. Wybór jest naprawdę szeroki. Szkołę założyła Katarzyna Bonda. Wszystkie usługi realizują doświadczeni pisarze, dziennikarze i redaktorzy.

Największą popularnością cieszy się kurs „Podstawy pisania”, który jest teraz dostępny również w wersji wideo! 

Kurs wideo "Podstawy pisania" enlightened

Organizatorzy obiecują, że warsztaty przynoszą piszącym realne wsparcie w pracy nad fabułą, bohaterami, dialogami i kompozycją. Lekcje zgrupowane w 4 sesjach prowadzą uczestników od pomysłu na książkę, do jej napisania. Kursanci zyskują wiedzę, ale też motywację, odwagę, wiarę we własne siły i talent oraz determinację w dążeniu do upragnionego celu: ukończenia i wydania pierwszej książki. 

 

Serdecznie polecamy!

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399