Ikona Facebook
Strona główna > Postapokaliptyczna wizja świata Tomasza Śmierzchalskiego

Postapokaliptyczna wizja świata Tomasza Śmierzchalskiego
29.04.2020

Uwaga, miłośnicy fantastyki i postapo! Rozpisani mają dla Was kolejną propozycję. Naszą półkę z powieściami science fiction wypełniamy świetnym debiutem – sięgnijcie po książkę Tomasza Śmierzchalskiego pt. Śiódmy.    

Główny bohater, policjant Filip Tur, ze swojego bezpiecznego i przewidywalnego świata trafia między ludzi, w których istnienie wcześniej nie wierzył, żyjących w podziemiach zrujnowanych miast. Seria niezrozumiałych zdarzeń w kontekście totalnej, globalnej inwigilacji burzy wpojony mu obraz rzeczywistości. Aby wrócić do swojego poprzedniego poukładanego życia, do żony i córki, Filip musi złamać własne zasady i postępować wbrew prawu, którego dotąd strzegł. Wchodzi w układ z ludźmi żyjącymi poza prawem. Odkrywa prawdę, która całkowicie zmienia jego spojrzenie na świat.

Przemyślana fabuła, wartka akcja, zaskakujące zwroty zdarzeń i ciekawie zarysowana postapokaliptyczna wizja świata sprawiają, że czytelnik całkowicie zagłębia się w lekturę.

Książka do kupienia m.in. w księgarni PWN.

POLECAMY!

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399