Ikona Facebook
Strona główna > Podróżnicze inspiracje w wyjątkowej książce Joanny Antkowskiej z Kiribati Club

Podróżnicze inspiracje w wyjątkowej książce Joanny Antkowskiej z Kiribati Club
30.07.2018

Sezon urlopowy w pełni. Zapraszamy zatem do fascynującej podróży. Dzięki książce „Historie z podróży” odwiedzicie najpiękniejsze miejsca na świecie i poznacie niezwykłe historie z wypraw dalekich i bliskich.   

Joanna Antkowska, autorka książki „Historie z podróży”, organizatorka i pilotka wypraw, podróżniczka, od lat prowadzi (wspólnie z bratem Michałem) biuro wyprawowe Kiribati Club. Organizuje podróże do najpiękniejszych miejsc na całym świecie i – jak twierdzi – jest to jej największa pasja. Poznawanie świata i ludzi, codzienne wyzwania, wzruszenia, niespodzianki i przygody - to wszystko znalazło swój wyraz w zbiorze reportaży pt. "Historie z podróży".

Autorka pisze o sobie:

Podróżować to dla mnie znaczy odkrywać świat, cieszyć się pięknymi chwilami, ale też stawiać czoło kłopotom i przeciwnościom. Bo podroż jest jak życie – kochamy je, zmagamy się z nim i czekamy na wspaniałe momenty. One zawsze przychodzą! W zależności od tego, gdzie staniesz, widzisz świat w innej perspektywie. Kiedy podróżujesz, dostrzegasz więcej, zmieniasz perspektywę, odkrywasz to, co dla wielu osób na zawsze pozostanie niewidoczne i obce. Żyję i podróżuję z ogromną ciekawością, otwartym sercem i umysłem, gotowa na nowe doświadczenia i wiedzę, jaką ze sobą niosą. Wtedy, mimo zmęczenia, uśmiecham się do siebie i myślę po cichu – to właśnie DLA TYCH CHWIL PODROŻUJĘ. 

Mamy nadzieję, że „Historie z podróży” zainspirują Was do poszukiwania własnych pomysłów na bliskie lub dalekie wyprawy, a przede wszystkim zachęcą do realizacji podróżniczych marzeń i gotowości na zmianę perspektywy. :)

 

Ksiażka do kupienia m.in. w księgarni PWN: sprawdź TUTAJ

 

     

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399