Ikona Facebook
Strona główna > Ludzie koncernu. Medical Trial

Ludzie koncernu. Medical Trial
28.05.2018

Branża medyczno-farmaceutyczna stanowi jeden z najszybciej rozwijających się sektorów produkcyjnych na świecie, co bezpośrednio przekłada się na popularność zawodu przedstawiciela medycznego,  jako wyjątkowo wysoko cenionej specjalizacji w handlu i sprzedaży.

Agata Ciszewska, w swojej najnowszej książce Ludzie koncernu. Medical Trial, podejmuje interesujący i coraz wnikliwiej analizowany temat kultury organizacji, a dotyczący funkcjonowania subkultury przedstawicieli medycznych zatrudnionych w koncernach farmaceutycznych. Autorka przeprowadza socjologiczno-antropologiczną analizę subświata koncernu medycznego i jego pracowników, podejmuje tematykę cieszącej się prestiżem społecznym profesji przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego. W książce znajdziemy wiele odwołań do socjologicznych koncepcji dotyczących badań nad subkulturami ponowoczesnymi. Autorka osadza realia opisywanej społeczności w optyce badań z pogranicza ekonomii oraz zarządzania zasobami ludzkimi i organizacją. To obowiązkowa lektura dla coachów, przedstawicieli, szkoleniowców, a także dla wszystkich osób zainteresowanych biznesem medycznym lub planującym podjęcie pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego i farmaceutycznego.

Serdecznie polecamy! Książka do kupienia m.in. w księgarni PWN.

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399