Ikona Facebook
Strona główna > Wojciech Siekierko o racjonalnej kreatywności

Wojciech Siekierko o racjonalnej kreatywności
12.04.2018

Czy można być kreatywnym i  racjonalnym równocześnie? W jaki sposób swobodny proces twórczy, którego fundamentem jest spontaniczność, przekłada się na znajdowanie nowatorskich, wartościowych i jednocześnie racjonalnych rozwiązań? Jak uruchomić w sobie pokłady kreatywnego myślenia?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w książce „Racjonalna kreatywność” Wojciecha Siekierko.

Ta książka jest czymś więcej niż poradnikiem. Napisana z perspektywy praktyka czerpie z najnowszych dokonań naukowców z psychologii, zarządzania, ekonomii, neurobiologii.

Z „Racjonalnej kreatywności” dowiemy się, jak unikać utartych schematów, nie dać się zmanipulować, rozpoznać fałszywe informacje, poradzić sobie w sytuacjach nieprzewidywalnych zdarzeń. Ale również jak znajdować najlepsze rozwiązania, budować skuteczną strategię, rozwijać własną osobowość. Dowiemy się, co to jest klasa kreatywna i czy my sami do niej należymy.

Każdy z nas podejmuje decyzje. Chcemy, aby były skuteczne, szukamy ciekawych, twórczych rozwiązań. W tych poszukiwaniach zawsze warto wspierać się dobrymi przykładami, warto sięgać po mądre poradniki, szczególnie te pisane z pasją, lekko, ale też bardzo konkretnie.

Wojciech Siekierko to aktywny biznesmen, od 18 lat związany z zagraniczną grupą firm, wcześniej dyrektor handlowy Huty im. T.Sendzimira w Krakowie. Rozważania dotyczące kreatywnego myślenia urozmaica wieloma przykładami z własnej praktyki zawodowej. Od strony teorii – czerpie z największych autorytetów z dziedziny psychologii behawioralnej, zarządzania ryzykiem, socjologów, matematyków, filozofów.

Serdecznie polecamy! Książka do kupienia m.in. w księgarni internetowej PWN 

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399