Ikona Facebook
Strona główna > Nowatorski system leczenia dysfunkcji narządu ruchu

Nowatorski system leczenia dysfunkcji narządu ruchu
05.10.2017

Z przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy naszą kolejną nowość wydawniczą poświęconą tematyce terapii manualnej w rehabilitacji zaburzeń narządu ruchu.

Książka pt.„Terapia manualna holistyczna", autorstwa Andrzeja Rakowskiego, wprowadza do medycyny praktyczną wiedzę o ogólnoustrojowych skutkach dysfunkcji narządu ruchu. Unikalną cechą opracowania jest przedstawienie roli stresu jako czynnika prowokującego objawy chorobowe. Tematyka książki obejmuje istotę zaburzeń czynności narządu ruchu: ich patogenezę, objawy, badanie i leczenie. Książka wypełnia lukę w procedurach postępowania diagnostycznego i leczniczego dotyczącego zaburzeń czynności narządu ruchu.

Naturalne zasoby do odzyskania, a następnie utrzymania zdrowia przez każdego z nas są niewyczerpane. Na ogół nie zdajemy sobie sprawy z ich obecności oraz potęgi i nie korzystamy z tego dobrodziejstwa. Prawdziwą sztuką jest je zauważyć i docenić! Jedynie wtedy leczenie ma szanse zakończyć się sukcesem.

Książka „Terapia manualna holistyczna" jest szerokim rozwinięciem tematyki poruszanej w innej publikacji Autora: „Kręgosłup w stresie”.

Książka już dostępna w sprzedaży! Szukaj np. na ravelo.pl

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399