Ikona Facebook
Strona główna > Przeczytaj "Złe wieczory"

Przeczytaj "Złe wieczory"
25.04.2016

Przeczytaj  książkę, która prowokuje do myślenia! 

 

"Złe wieczory", Tomasza Parkity to opowieść o każdym i dla każdego, bo każdy z nas może znaleźć jakąś część  siebie w tej książce. 

Jeżeli jesteś zagubionym człowiekiem, żyjesz w świecie, który cię przytłacza, a na dodatek czujesz się wykluczony  ze społeczeństwa i nie wiesz, co ze sobą zrobić, to ta książka jest dla Ciebie! 

Bohater pracuje jako kierowca autobusu miejskiego w Kielcach, nadużywa alkoholu i w każdy wolny wieczór przesiaduje w podłym barze zwanym Cicha Wóda. Samo życie. Ale w tej książce znajdziecie także wiele emocji. To powieść o szaleństwie, samotności, depresji, życiu, nieżyciu, błękicie nieba, o Daisy i wielu innych rzeczach.

Adam dużo pije, a alkohol jest najlepszą pożywką dla wpomnień. Bohater wspomina swoje byłe kobiety i związane z nimi pokręcone historie. Ale kobiety to nie wszystko. Adam jest dobrym obserwatorem zachowań ludzkich i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

"Złe wieczory" dostępne w najlepszych księgarniach: http://bit.ly/1Tz7ylG

 

 

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2021 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399