Ikona Facebook

Dorota Raniszewska

Do (Dorota) Raniszewska – Warszawianka, 1972 r., z wykształcenia jest filologiem romańskim i trenerką rozwoju osobistego. Zawodowo realizuje się jako profesjonalna trenerka i coach, towarzysząc ludziom w ich rozwoju osobistym, życiowym i interpersonalnym. Rozwija aktywnie dziedzinę Fotografii w Rozwoju Osobistym, Terapii i Coachingu, w której jest pionierką w Polsce. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, terapeutów, trenerów. W swojej praktyce zawodowej zaprasza osoby do lepszego poznania swoich wewnętrznych zasobów i do rozwoju poprzez działania twórcze wplecione w profesjonalne procesy rozwojowe. 

Dusza artystki, fotograf, pisarka, na co dzień fotografuje i pisze na blogu: jerozolimskie.wordpress.com i na Instragramie. Obecnie pracuje nad zbiorem wierszy rozwijających wyobraźnię dla dzieci i drugą książką z dziedziny fotografii terapeutycznej. 

W 2016 roku wydała swoją pierwszą książkę: „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej” pod patronatem merytorycznym International Coach Federation.

 

JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej, Dorota Raniszewska

https://www.ravelo.pl/jeden-obraz-wiele-slow-dorota-raniszewska,p100518284.html

 

 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka Ravelo Lideria iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2015 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1383