Ikona Facebook

Daniel Tokarz - właściciel firmy inwestującej od 2004 roku w instrumenty pasywne. Założyciel jednej z pierwszych firm na rynku polskim produkującej i sprzedającej wideokursy (blisko 100 wydanych kursów i kilkaset tysięcy sprzedanych produktów). Współproducent programów komputerowych. Autor kilkunastu książek w wersji papierowej, e-booków oraz bestsellerowych audiobooków, oferowanych we wszystkich największych księgarniach na polskim rynku. Licencjonowany pośrednik nieruchomości. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu aranżacji wnętrz i certyfikowany home stager. Właściciel nieruchomości mieszkalnych i użytkowych przynoszących comiesięczne przychody z wynajmu. Uczestnik setek transakcji kupna i wynajmu nieruchomości. Od 1998 roku inwestor giełdowy specjalizujący się w spółkach dywidendowych i zabezpieczaniu inflacyjnym z wykorzystaniem metali szlachetnych w postaci złota i srebra. Autor wyróżnionego referatu podczas Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w 2012 roku, który na podstawie analizy wskaźników giełdowych trafnie przewidział zachowanie spółek z sektora deweloperskiego w kolejnych latach. Prywatnie mąż Magdy oraz tata Zuzi i Jaśka. Pasjonat żeglarstwa, golfa, astronomii, matematyki finansowej, tańca, wspinaczki, snowkitingu i nurkowania.

W Rozpisani.pl wydał dotychczas trzy książki (wszystkie w wersji drukowanej oraz jako ebooki):

Biblia rentiera. Jak generować przychody pasywne i zdobyć wolność finansową

„Biblia rentiera” to pierwsze kompendium, które kompleksowo omawia tak szeroki wachlarz możliwości osiągnięcia i utrzymania wolności finansowej. Inwestowanie w przychód pasywny jest możliwe w wielu obszarach. Nieruchomości, spółki dywidendowe, kursy internetowe, biznesy, książki, wynajem ruchomości, lokaty, obligacje to instrumenty o zróżnicowanych poziomach ryzyka, ale i zróżnicowanych stopach zwrotu z inwestycji. „Biblia rentiera” opisuje ścieżki generowania przychodów pasywnych, akcentując zarówno zalety, jak i zagrożenia towarzyszące poszczególnym inwestycjom. Autor w niezwykle innowacyjny sposób zestawia produkty inwestycyjne, aby wspólnie z czytelnikiem znaleźć ich wspólne cechy, a sam jest żywym dowodem na to, że dywersyfikacja źródeł stałych dochodów jest możliwa, a wręcz niezbędna w celu zabezpieczenia sytuacji finansowej inwestora.

 

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?

Ten poradnik pomoże Ci zrozumieć: dlaczego warto inwestować w złoto; jak bezpiecznie i najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej…

 

 

Sekrety home stagingu, czyli jak szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość

Praktyczny poradnik dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą lub wynajmem nieruchomości, zbiór cennych wskazówek dotyczących home stagingu.

 

Książki Daniela Tokarza są dostępne m.in. w księgarni PWN.

SERDECZNIE POLECAMY!

 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2022 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399