Ikona Facebook

Aneta Skorupińska, ur. 1975 - absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Jęz. niemiecki (specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa) oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie Warszawskim. 
W wolnych chwilach pisze. Ciekawa świata, ludzi, nowych miejsc. Stara się nie oceniać, próbuje zrozumieć. Wrażliwa. Lubi robić na drutach i szyć. Kocha psy, ma dwa kundelki: Bakcyla i Morusa. Hoduje rośliny, zamierza napisać książkę o ogrodach. Mama prawie dorosłego Dominika.

"Czas dla siebie" - to zbiór wierszy skłaniających do przemyśleń i refleksji nad życiem. Autorka porusza w nich takie tematy jak: przemijanie, śmierć, miłość, samotność, radość,  postrzeganie siebie i swojego życia. W życiu nie ma powtórek i drugich szans. A jeżeli są, nie są takie same. Z pewnością warto zwolnić na chwilę, przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. 

"Magia Świąt i inne opowiadania dla dzieci" - to książka, która przeniesie dzieci w świat wartości. Pokaże, że przyjaźń, bliskość, bycie razem i wspólne działanie są na wagę złota i że nie należy koncentrować się jedynie na dobrach materialnych. Uświadomi, że obok nas żyją inne stworzenia, że nie jesteśmy sami na tej planecie. Pozwoli zrozumieć, czym jest asertywność i umiejętność mówienia "nie", gdy nam coś nie pasuje. Wreszcie udowodni, że można "przenosić góry", gdy ma się energię do działania i wspaniałych ludzi obok siebie. 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2022 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399