Ikona Facebook

Aleksandra Tyszkiewicz

Od 16 lat zawodowe ścieżki autorki są związane z Six Sigma. Pracowała nad projektami w branży produkcyjnej, usługowej oraz finansowej. Widziała zarówno wielkie sukcesy, jak i wielkie porażki. Wytrenowała wielu Beltów, wielu też certyfikowała. Niektórzy z nich są już dziś doświadczonymi managerami w wielkich korporacjach oraz firmach consultingowych. Odwiecznie słyszała pytania padające ze strony dyrektorów, zarządu, rady: czy ta Six Sigma rzeczywiście działa?

Odpowiadając na pytanie, autorka rozpoczęła badania naukowe nad wpływem Six Sigma na kondycję finansową organizacji rynkowej. Zakończyła je już jako doktor nauk o zarządzaniu. Teraz dzieli się swoimi doświadczeniami i swoją wiedzą nad efektywnością Six Sigma z Czytelnikami. I ma dowody, ponieważ odpowiada: TAK! To działa!

Książka traktuje o wpływie Six Sigma na kondycję finansową organizacji. Odpowiada na pytanie, czy w okresie dwóch lat od momentu wdrożenia Six Sigma występuje ciągły wzrost efektywności. Jednocześnie daje jasne odpowiedzi dla kadry zarządzającej, jak kształtują się wskaźniki finansowe po wdrożeniu tego systemu. Poznawcza natura książka systematyzuje pojęcia, takie jak efektywność czy system Six Sigma. Przykłady organizacji polskich są częścią badań empirycznych. Nie ma tu miejsca na liczby, które nie znajdują odzwierciedlenia w wynikach finansowych − bo jak mówił pierwszy mentor autorki − „tu liczą się tylko fakty”. 

Po raz pierwszy na rynku skondensowana pigułka teorii i praktyki w jednym.

Książka dostępna m.in. na ksiegarnia.pwn.pl.

 

Obecnie autorka pracuje nad wydaniem własnego bloga w postaci e-booka.

 

Zobacz innych autorów

Rozpisani Azymut PWN IBUK Biblionetka iFormat Księgarnia PWN
Serwis ROZPISANI.PL jest częścią Grupy PWN i należy do Wydawnictwa Naukowego PWN S.A.
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, www.pwn.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000067444, kapitał zakładowy: 4 250 606,00 zł
© 2022 Grupa PWN S.A.


1.2.1.1399